KONST / Litografier / Färglitografi 15218132
*
nr 1521 8132
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Cafébord, "Capri". Signerad, numrerad 323/360, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 55x46 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 februari 2023
kl 19:29:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
13/2 00:50:07
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cafébord färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45
*
Ulf Greder
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
nr 1521 8132
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Cafébord, "Capri". Signerad, numrerad 323/360, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 55x46 cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 februari 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
13/2 00:50:07 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: cafébord färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige ulf greder
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:45